Vartai

Mūsų gaminami vartai gali būti dviejų tipų – stumdomi arba varstomi.

Stumdomi vartai

Stumdomus vartus galima naudoti bet kokiame objekte, nes jų atidarymo specifika sutaupo vietos eksploataciniam plotui. Stumdomų vartų veikimo principas paprastas: vartų rėmas stumdomas į dešinę arba į kairę, atlaisvinant pravažiavimą. Šie vartai neturi apatinio bėgio, todėl nėra kliūties pravažiuojant. Be to automobilį galima pastatyti prie pat vartų plokštumos.

1. Rėmas 6. Krumpliastiebis 11. Fotoelementas
2. Gembė 7. Vežimėlis 12. Elektromechaninė pavara
3. Atsvara 8. Priekinio ratuko gaudyklė 13. Centrinis valdymo blokas
4. Kreipiantysis lovys 9. Priekinis ratukas 14. Valdymo pultelis
5. Kolona 10. Kreipiantysis ratukas 15. Švyturėlis su antena

Konstrukcija

Stumdomi vartai susideda iš stačiakampio vamzdžio (60x40x2 mm) rėmo ir atsvaros, vartų gembės (80x80x4 mm), laikančių kolonų (64x40x2 mm), vežimėlių (2vnt.).
Vartai gali buti su segmentinio virinto tvoros elemento, metalinių strypų, vamzdelių, skardos ar mediniu užpildu.

Varstomi vartai

Varstomi vartai gali buti pritaikyti bet kokiame objekte, nes jie gali atsidarinėti į išorę arba į vidų. Varstomų vartų privalumai yra priimtina kaina, konstrukcijos paprastumas, patogus eksploatavimas, nesudėtingas aptarnavimas ir remontas.

Konstrukcija

Varstomi vartai susideda iš dviejų kolonų (stačiakampis vamzdis 80x80x4 mm), prie kurių reguliuojamais vyriais pritvirtinamos dvi varčios (stačiakampis vamzdis 40x40x2 mm) su kilpomis spynai ir fiksatoriais į žemę. Varčios gali buti su segmentinio virinto tvoros elemento, metalinių strypų, vamzdelių, skardos ar mediniu užpildu. Vartai yra gruntuoti ir dažyti ruda arba žalia spalva.