Šarvuotos durys

Jeigu kasdien varstote ne itin saugias duris, susimąstykite apie patikimesnį variantą – šarvuotas duris.

Sutarčių sudarymui ir matavimui-konsultavimui atvykstame į Kliento nurodytą vietą. Mūsų darbuotojai naudoja visas rekomenduojamas apsaugos priemones.

 

Kontaktai

Sertifikuotų 4-os saugumo klasės šarvuotų durų kainos su spynų komplektu nuo pigiausių 400 € iki pažangiausių sukompektuotų su EVVA 3KS+ dvipusiu apvaliu cilindru.

spynos-nuoroda

Durų spynų nuotraukas ir kainas galite peržiūrėti čia.

 

Sertifikuotos 4-os saugumo klasės durys.

Mūsų gaminamos šarvuotos buto durys skirtos jūsų namų apsaugai. Šarvuotos durys užtikrins, kad namuose jausitės saugūs dėl savo artimųjų ir turto.

ekspozicija-kaune-092201

durys-3350

 
Varčia
Durų varčią sudaro 40×20 mm plieno vamzdžio konstrukcija su apsauginiu 2 mm plieno lakštu. Gerą šilumos ir garso izoliaciją duryse garantuoja 50 mm akmens vatos “PAROC” užpildas.
Tarpinė
Sandarinimo tarpinė klijuojama ant durų varčios krašto.
Spynos
Spynų korpusų priekinės plokštelės montuojamos neįleidžiant į durų varčios briauną, išsaugant profilio tvirtumą. Duryse montuojama dviejų užraktų sistema, fiksuojanti duris trimis kryptimis.
Slenkstis
Slenkstis dengtas nerūdijančio plieno antdėklu.
Durų apdaila
Durų apdailai naudojama 12 mm storio medžio drožlių plokštė (MDP) arba 12 mm storio medžio dulkių fanera (MDF), laminuota įvairių spalvų medžio imitacija. Durys komplektuojamos su išoriniais apvadais.
Durų akutė
Duryse įfrezuota 18 mm diametro panoraminė durų akutė.
Stakta
Stakta gaminama iš 60×40 mm plieninio vamzdžio.
Papildoma apsauga
Stacionarūs grūdinti kaiščiai neleidžia iškelti varčios nupjovus vyrius. Tai užtikrina saugumą.
Vyriai
Vyriai 20 mm diametro su atraminiais guoliais.

Sertifikatai

skrajute-durys-20220928

Sertifikuotų 4-os saugumo klasės šarvuotų durų kainos su spynų komplektu nuo pigiausių 400 € iki pažangiausių sukompektuotų su EVVA 3KS+ dvipusiu apvaliu cilindru.

spynos-nuoroda

Durų spynų nuotraukas ir kainas galite peržiūrėti čia.

lauko-durys-20220918-1d

ekspozicija-kaunas-092211

lauko-durys-20220918-2d

 

 

 


sarvuotos-durys-su-ismaniosiomis-spynomis

Šarvuotos 6-os saugumo klasės durys

Šarvuotos 6-os saugumo klasės durys – visiško saugumo sinonimas. Jos apjungia tris geriausias šarvo durų savybes – gerą šilumos ir garso izoliaciją bei aukštą saugumo lygį. Savo valdas patikėję tokioms durims, tikrai jomis nenusivilsite.

skrajute-sarvo-durys-6klase-200501-m2

Privalumai

Varčia
Durų varčią sudaro 60×40 mm plieno profilių konstrukcija su armatūros grotomis ir su apsauginiais išoriniu ir vidiniu 2 mm plieno lakštais. Gerą šilumos ir garso izoliaciją garantuoja 60 mm akmens vatos PAROC užpildas.Tarpinė
Sandarinimo tarpinė, klijuojama ant durų varčios ir vidinės apdailos.Spynos
Duryse montuojama dviejų arba trijų užraktų sistema, fiksuojanti duris trimis kryptimis. Spynų korpusų priekinės plokštelės montuojamos neįleidžiant į durų varčios briauną, išsaugant profilio tvirtumą. Papildomai nuo įsilaužimo spynas apsaugo mangano plokštelės.Slenkstis
Dengtas nerūdijančio plieno antdėklu.
sarvuotos-6k Durų apdaila
Durų apdailai naudojama 18 mm medžio dulkių fanera (MDF), laminuota įvairių spalvų medžio imitacija arba dažyta pasirinkta “RAL” paletės spalva. Faneroje galima frezuoti įvairius piešinius. Durys komplektuojamos su išoriniais apvadais.Stakta
Stakta gaminama iš 100×60 mm plieninio profilio ir tvirtinama 12 mm skersmens metaliniais strypais, kurie privirinami prie staktos. Papildomai montuojame su priešįsilaužiminėmis plokštelėmis.Papildoma apsauga
Stacionarūs grūdinti kaiščiai neleidžia iškelti varčios nupjovus vyrius. Tai užtikrina saugumą.Vyriai
Naudojami trys didelio diametro vyriai su atraminiais guoliais.

internetui_1Schema

 


Durys – svarbi pastato dalis visiems, saugantiems ne tik privatumą, bet branginantiems savo saugumą. Jūsų šarvuotos durys privalo turėti tris elementus – tvirtą konstrukciją, papildomus saugumo saugiklius ir geras spynas. “Aldasa” jums siūlo įsigyti Lietuvoje sertifikuotas šarvuotas duris, atitinkančias europinio standarto EN 14351-1:2006 reikalavimus.

6-tos saugumo klasės šarvuotos durys

 

Sertifikatai

 

 

 

 

 

 

 

4-tos saugumo klasės šarvuotos durys

 

Sertifikatai

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozicijų salonaiEkspozicijų salonaiEkspozicijų salonai
Ekspozicijų salonaiEkspozicijų salonaiEkspozicijų salonaiEkspozicijų salonaialdasa-ekspozicija-0856.x145Ekspozicijų salonaiEkspozicijų salonaialdasa-ekspozicija-14.2Ekspozicijų salonaiEkspozicijų salonaialdasa-ekspozicija-x745-14.2
 

 

 

 

Šarvuotų durų galerija:

Žiūrėti galeriją