Balkonų stiklinimas

Vienas iš būdų apšiltinti būstą – balkono įstiklinimas. Įstiklintas balkonas ne tik pagerina garso ir šilumos izoliaciją, bet ir estetinį vaizdą.

balkonai-20230502

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema

Jei norite, kad jūsų įstiklintas balkonas neišsiskirtų iš bendros aplinkos ir būtų patvarus, siūlome rinktis stiklinimą stumdoma aliuminio sistema. Tokio tipo balkonų stiklinimas puikiai tinka daugiabučių ar individualių namų įvairių konstrukcijų balkonams, lodžijoms, verandoms ar terasoms stiklinti.

Aliuminiu įstiklintas balkonas atrodo estetiškai, subtiliai, neužgožia fasado ar vidaus interjero išvaizdos. Stumdomos sistemos dalys yra įrėmintos plonais aliuminio rėmais, todėl šie yra beveik nepastebimi.

Aliuminio rėmai gali būti įvairių spalvų, o stiklai – 4-6 mm storio pasirinktinai. Jie patogūs ir tuo, kad galima pasirinkti judančių dalių kiekį bei pozicijas. Visos dalys gali susistumti į vieną ar kitą pusę paliekant visą erdvę tuščią.

Stiklų skaidrumą ir raštą galime rinktis atižveldami į savo poreikius, pasirinkti pagal norus.

Sistema ALT-100

Stumdoma sistema gali būti 2-jų (plotis 60 mm) arba 3-jų (plotis 90mm) bėgelių.

Konstrukcijos gali būti sujungiamos 90 laipsnių kampu.

Galima rinktis iš trijų spalvų – baltos, aliuminio arba rudos.

Ratukų sistema leidžia reguliuoti varčių aukštį ir užtikrina sklandų slankiojimą.

Stumdomose, varstomose ir fiksuotose dalyse priklausomai nuo stiklajuosčių ir tarpinių galima naudoti 4 mm ir 6 mm storio stiklus. Tai garantuoja puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Drenažo sistema apatiniame rėme, jos nuolydis ir specialūs kaiščiai pašalina kritulius neleisdami jiems patekti į vidų.

Šepetėliai apsaugo nuo išorės poveikio ir neleidžia varčioms barškėti.

Varčias lengvai galima išimti, nuvalyti ir įdėti atgal.

Specialūs ribotuvai neleidžia išstumti varčių esant stipriam vėjui.

Balkonų stiklinimas berėme stiklo konstrukcija

Berėmę aliuminio stumdomą sistemą siūlome rinktis tiems, kurie pageidauja daug erdvės, elegantiškumo ir subtilumo. Konstrukcijai gaminti naudojame 6-8 mm storio grūdintą stiklą. Sistemą jungiančios vertikalios juostos yra beveik nepastebimos, o bėgelių pagalba visos dalys lengvai stumdosi palikdamos daug atviros vietos.

Tiesa, toks stiklinimo būdas negarantuoja visiško sandarumo. Rudenį ir žiemą tokiuose balkonuose bus šalčiau nei, tarkim, sistema su rėmu įstiklintame balkone.

 

 

skrajute-langai-balkonai-20230818

balkonu-stiklinimas-9594