Balkonų stiklinimas

Vienas iš būdų apšiltinti būstą – balkono įstiklinimas. Įstiklintas balkonas ne tik pagerina garso ir šilumos izoliaciją, bet ir estetinį vaizdą.

balkonai-20230502

Balkonų įstiklinimui naudojami 70-74 mm storio profiliai, kurie pasižymi puikia šilumos izoliacija, 24 mm ir storesni stiklo paketai sulaiko triukšmą, saugūs (storesni ar dengti tripleksine plėvele bei grūdinti) stiklai, apkaustai nuo įsilaužimo ir papildomi užraktai garantuoja saugumą. Galimos įvairios konstrukcijos (apvalūs, kampiniai balkonai, lodžijos) naudojant universalias, standžias bei 90° jungimo jungtis. Naudojami spalvoti, tamsinti, veidrodiniai bei ornamentiniai stiklai, siūlome įvairių tekstūrų ir spalvų profilius.
Praktika rodo, kad balkono stiklinimas leidžia išsaugoti aukštesnę temperatūrą balkone žiemą. Jeigu balkonas yra apšiltintas ir įstiklintas sandariais langais, tai jau gali tapti papildoma kambario dalimi. Joje galėsite įrengti savotišką terasą, kurioje šaltu metų laiku bus galima leisti vakarus su šeimos nariais.

Įstiklintame balkone galėsite įkurti žiemos sodą, auginti dekoratyvinius augalus. Šią erdvę galite išnaudoti kaip darbo kambarį.

Didesnė būsto erdvė – ne vienintelis stiklinimo privalumas. Kambario, kurio balkonas yra įstiklintas, temperatūra šaltuoju metų laiku yra aukštesnė ir sumažėja triukšmo lygis.

Balkono sąskaita galite praplėsti buto plotą. Tiesa, tokiu atveju būtinos itin sandarios balkono stiklinimo sistemos, kurios užtikrins efektyvią šilumos izoliaciją.

Stiklintą balkoną prižiūrėti lengviau nei atvirą – jame nesikaupia dulkės iš lauko, neprisninga žiemą, nebūna šlapia po rudeninio lietaus. Vienintelė jūsų užduotis – rūpestingai elgtis su stiklinimo sistema ir valyti langus tam skirtomis priemonėmis.

Stikliname ne tik balkonus, bet ir terasas, verandas, žiemos sodus, lodžijas. Nesudėtingai galime įstiklinti įvairių formų atviras erdves (pusapvalias, nuo grindų iki lubų), vidinius kiemelius, tam naudodami įvairius kampo sujungimus.

Galime pasiūlyti plačią spalvų paletę. Tokiu būdu stiklinimo sistemas galima derinti prie būsto interjero ar pastato išorės.

Stiklinamų balkonų privalumai:

 • Puiki garso ir šilumos izoliacija.
 • Ilgaamžiškumas.Papildoma apsauga.
 • Puikus estetinis vaizdas.
 • Paprasta prižiūrėti ir valyti.
 • Sistemoje galima naudoti tonuotą, priešįsilaužiminį ar slopinantį garsą stiklus.
 • Paprastas ir greitas montavimas, trunkantis kelias valandas.
 • Patogesnė ir ilgesnė eksploatacija.

ekspozicija-kaunas-sistemos

ekspozicija-pradinis-sistemos

aldasa-daniele-8576
Projektų vadovė Danielė Diečkutė
Vilnius, Šnipiškių g. 2
aldasa-dovile
Vadybininkė Dovilė Jazepčikienė
Kaunas, Vytauto pr. 45

Konsultacijos, kainos paskaičiavimas, matavimas

Mūsų vadybininkas-matuotojas atvyks, išmatuos, paskaičiuos tikslią kainą ir konsultuos nemokamai.

Užsakymo sutartį galėsite pasirašyti vietoje, internetu arba atvykę į mūsų biurą.

Dėl kainos paskaičiavimo ar patarimo renkantis balkono stiklinimo sistemą:

 • skambinkite
  • nemokamu telefonu 8-800 00833 arba
  • +370 5 273 2040 (Vilnius),
  • +370 37 209 002 (Kaunas),
  • +370 45 437 224 (Panevėžys),
  • +370 389 51333 (Utena);
 • rašykite el. paštu info@aldasa.lt;
 • atvykite į vieną iš mūsų salonų:
 • arba parašykite žinutę užpildę šią formą:

Vardas

Telefono nr. (būtinas)

El. pašto adresas (būtinas)

Miestas arba rajonas (būtinas)

Nurodykite pageidaujamo balkono tipą (plastikinis, aliuminis), spalvą, preliminarius balkono angos matmenis ir kitą, Jūsų nuomone, paskaičiavimui svarbią informaciją:

balkonu-stiklinimas-9594

balkonu-stiklinimas-9590

Balkonai_

 

skrajute-langai-balkonai-20230818

Balkonų stiklinimų galerija

Žiūrėti galeriją

ekspozicija-vilnius1aldasa-ekspozicija-02ekspozicija-meistru-h180ekspozicija-utena-2ekspozicija-meistru-h181paslaugos-ekspozicija-kauneekspozicija-utena
ekspozicija-snipiskiu-h190-3aldasa-ekspozicija-0856.x145Ekspozicijų salonaiEkspozicijų salonaialdasa-ekspozicija-14.2Ekspozicijų salonaiekspozicija-vilnius-meistru-092201--h190aldasa-ekspozicija-x745-14.2