Plastikiniai langai

Šiais laikais langų paskirtis nebėra tik praleisti šviesą į patalpą, tai – ir interjero dalis. Galite sakyti, kad langai – viso labo balti rėmai. Kita vertus, būtent nuo šių rėmų priklauso, kaip jausitės namie.

LANGAI ALUPLAST IDEAL 8000

Plastikiniai langai Aluplast IDEAL 8000 (6 kamerų) – vienos kokybiškiausių ir moderniausių langų profilių sistemos. Projektuojant šias sistemas, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas jų stiliui ir profilio izoliacijos kokybei.

Jie garantuoja šilumos ir garso izoliaciją ir paprastą priežiūrą. Šios komplektacijos langai tinka ir daugiabučiams, ir  privatiems namams. Jūsų namams Aluplast IDEAL 8000 užtikrins šilumą ir jaukumą. Šie gaminio techniniui duomenys – itin aukšti. O tai garantuoja puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Privalumai

Profilis
Aluplast IDEAL 8000 sistemos gaminamos iš 85 mm pločio 6-ių kamerų profilių.

Spalva
Lango spalvą galėsite pritaikyti prie interjero stilistikos – ją galėsite rinktis iš keliasdešimties spalvų paletės.

Varčia
Varčios plotis – 85 mm.

Armuotė
Plastikinių langų konstrukcija nėra pakankamai tvirta, todėl į profilių vidų įdedami ir pritvirtinami plieno profiliai. Aluplast IDEAL 8000 languose naudojama U formos armuotė.

Stiklo paketas
Langas stiklinamas trijų stiklų, iš kurių vienas selektyvinis, paketu. Tarpas tarp stiklų užpildomas argono dujomis. Argonas yra blogesnis šilumos laidininkas, tokie langai mažiau rasoja. Šilumos laidumo koeficientas – 0.76 W/m²K.

Apkaustai
Naudojami vokiški „ROTO“ apkaustai.

Tarpinės
Naudojame ekologiškas ir nekenksmingas tarpines. Jos gali būti juodos arba pilkos. Du ilgaamžiškų tarpinių kontūrai padeda užtikrinti šilumos ir garso izoliaciją.

Papildomai galima rinktis

Tinklelis nuo vabždžių
Galite papildomai užsisakyti tinklelį nuo vabzdžių.
Saugumas
Saugumo jausmą užtikrins priešįsilaužiminiai apkaustai, rakinamos rankenėlės.
Atverimas
Laipsninio atvertimo priedas leis langą atversti keturiose fiksuotose padėtyse. Tai užtikrins, kad patalpa bus tinkamai vėdinama.
Stiklinimas
Stiklas gali būti raštuotas, tonuotas arba grūdintas.
Dekoracija
Galima klijuoti imitacines juosteles ant stiklo paketo arba stiklo paketo viduje.