Plastikiniai langai

Šiais laikais langų paskirtis nebėra tik praleisti šviesą į patalpą, tai – ir interjero dalis. Galite sakyti, kad langai – viso labo balti rėmai. Kita vertus, būtent nuo šių rėmų priklauso, kaip jausitės namie.

LANGAI ALUPLAST IDEAL 4000

Plastikiniai langai Aluplast IDEAL 4000 (5 kamerų) – kokybiški plastikiniai langai. Jie garantuoja šilumos ir garso izoliaciją ir paprastą priežiūrą. Šios komplektacijos langai tinka ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Jūsų namams Aluplast IDEAL 4000 užtikrins šilumą ir jaukumą – IDEALūs visiems, nesileidžiantiems į kompromisus ir estetiniu, ir techniniu požiūriu.

Langų sistema IDEAL 4000 – tai protinga investicija į saugią jūsų ateitį, nes šių profilių gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. IDEAL 4000 profiliai jau šiandien atitinka reikalavimus, kurie bus keliami ateityje.

Privalumai

Profilis
Aluplast IDEAL 4000 langai gaminami iš 70 mm pločio 5-ių kamerų profilių. Griežtos linijos šiems langams suteikia modernią ir harmoningą išvaizdą.

Spalva
Lango spalvą galėsite pritaikyti prie interjero stilistikos – ją galėsite rinktis iš keliasdešimties spalvų paletės.

Varčia
Varčios plotis – 70-79 mm.

Armuotė
Plastikinių langų konstrukcija nėra pakankamai tvirta, todėl į profilių vidų įdedami ir pritvirtinami plieno profiliai. Aluplast IDEAL 4000 languose naudojama stačiakampio formos armuotė.

Stiklo paketas
Stiklo paketai – iš dviejų arba trijų stiklų, iš kurių vienas selektyvinis. Tarpas tarp stiklų užpildomas argono dujomis. Argonas yra blogesnis šilumos laidininkas, tokie langai mažiau rasoja.Šilumos laidumo koeficientas – 1,3 W/m²K.

Apkaustai
Naudojami vokiški “WINKHAUS“, “G-U“, “SIEGENIA-AUBI“ arba “ROTO“ apkaustai.

Tarpinės
Naudojame ekologiškas ir nekenksmingas tarpines. Jos gali būti juodos arba pilkos. Specifinė tarpinės forma ir jos montavimas apkaustų grioveliuose garantuoja ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Papildomai galima rinktis

Orlaides
Galite papildomai užsisakyti patogiai besivarstančias vertikalias orlaides (tarybinio tipo).
Tinklelis nuo vabždžių
Galite papildomai užsisakyti tinklelį nuo vabzdžių.
Saugumas
Saugumo jausmą užtikrins priešįsilaužiminiai apkaustai, rakinamos rankenėlės.
Atverimas
Laipsninio atvertimo priedas leis langą atversti keturiose fiksuotose padėtyse. Tai užtikrins, kad patalpa bus tinkamai vėdinama.
Stiklinimas
Stiklas gali būti raštuotas, tonuotas arba grūdintas.
Dekoracija
Galima klijuoti imitacines juosteles ant stiklo paketo arba stiklo paketo viduje.