Mediniai langai

Yra juokaujama, kad langai – tarsi pastato akys. Viduje esantis žmogus pro juos stebi, kaip keičiasi jį supanti kasdienynė. Pro juos ilgesingai žvalgosi, vertina orą, stebisi gamtos reiškiniais, pasitinka ir palydi saulę.

Aliuminiu kaustyti langai

Medžio ir aliuminio derinys langų pramonei padovanojo šį tą itin naudingo – įvairioms atmosferos sąlygoms atsparius langus.

Medinis lango rėmas patikimai saugomas nuo žalingo aplinkos poveikio – lietaus, sniego, dulkių, saulės spindulių. Galėsite pamiršti langų perdažymus arba restauracijas.

Taisyklingai eksploatuojamas toks langas yra beveik amžinas. O ypač drėgnose vietovėse – prie jūros ar kitų vandens telkinių, miškuose esančiose sodybose.

Aliuminis itin atsparus išorės poveikiui ir gana lengvas, todėl varstymo mechanizmo neapkrauna papildomu svoriu.

Privalumai

Lango rėmas
Lango rėmo plotis – 68-78 mm. Mediniai langai gaminami iš trisluoksnio klijuoto pušies, maumedžio, ąžuolo ir kitų medienos rūšių tašo. Mediena impregnuojama, gruntuojama ir dengiama dažais arba lakais.Spalva
Lango spalvą galėsite pritaikyti prie interjero ar eksterjero. Aliuminiu kaustyti langai gali būti dažomi bet kokia jūsų pasirinkta spalva.

Tarpinės
Lango konstrukcija sandarinama atmosferos poveikiams atspariomis guminėmis tarpinėmis, kurios apsaugo nuo vėjo, sumažina garso pralaidumą ir šilumos nuostolius.

Stiklo paketas
Langas gali būti stiklinamas dviejų arba trijų stiklų paketu, užpildytu argono dujomis. Tokie paketai mažiau rasoja. EURO 78 šilumos laidumo koeficientas yra 0.7 W/m2K. Ypač gera šilumos ir garso izoliacija.Apkaustai
Naudojami vokiški „G-U“ apkaustai.

Kaustymas aliuminiu
Kaustymas aliuminiu užtikrina medinio lango atsparumą, jo ilgaamžiškumą, lengvą priežiūrą, o medis nepraranda savo pradinės išvaizdos.
Aliuminio profiliu gali būti kaustomi ir EURO IV-68 ir IV-78 profilio mediniai langai.

Parašykite ir sužinokite kainą:

Vardas

Telefono nr. (būtinas)

El. pašto adresas

Trumpai parašykite, kokių medinių langų Jums reikia

Papildomai galima rinktis

Orlaidės
Galite papildomai užsisakyti patogiai besivarstančias vertikalias orlaides (tarybinio tipo).
Tinklelis nuo vabždžių
Galite papildomai užsisakyti tinklelį nuo vabzdžių.
Saugumas
Saugumo jausmą užtikrins priešįsilaužiminiai apkaustai, rakinamos rankenėlės.
Atverimas
Laipsninio atvertimo priedas leis langą atversti keturiose fiksuotose padėtyse. Tai užtikrins, kad patalpa bus tinkamai vėdinama.
Stiklinimas
Stiklas gali būti raštuotas, tonuotas arba grūdintas.
Dekoracija
Galima klijuoti imitacines juosteles ant stiklo paketo arba stiklo paketo viduje.

Žiūrėti galeriją