Paslaugos

Papildomai UAB “Aldasa” atlieka montavimo ir apdailos darbus. Šį darbą patikėję mums, galite būti ramūs – iš jūsų namų išeisime viską atlikę iki pat galo.

MONTAVIMAS

Nors langų ar durų montavimas nėra ypatingai sudėtingas statybos darbas, atlikti jį būtina itin preciziškai. Juk norite, kad jūsų nauji langai ir siena vienas prie kito priliptų it sau skirti. Tik taisyklingai sumontavus gaminį įmanoma ilga ir rūpesčių nekelianti jų eksploatacija.

Įsidėmėkite ir tai, kad tik taisyklingai sumontavus langus, jūsų būstas arba biuras bus gerai izoliuotas nuo išorinio triukšmo, neliks šalčio tiltelio.

Štai neteisingai sumontuoti langai jau po metų gali tapti tikru galvos skausmu – tikėtina, kad jie deformuosis, praras sandarumą, taps sunkiai varstomi. Ir galiausiai “pasiprašys” remonto. O ir montavimo specialistai nemeluoja, jog ir langų, ir net durų privalumai faktiškai priklauso nuo to, kaip kvalifikuotai buvo atlikti jų montavimo darbai ir kokiomis medžiagomis jis buvo užsandarintas tarp rėmo ir sienos.

“Aldasa” garantuoja, kad jūsų užsakytą gaminį sumontuos profesionaliai, naudodama tik kokybiškas sandarinimo medžiagas.

APDAILOS DARBAI

Išmontuojant senus langus, duris bei sumontuojant naujus, tenka pasirūpinti paskutiniu, bet ne mažiau svarbiu darbu – apdaila. Juk montavimo darbų metu angokraščiai yra pažeidžiami.

Šį darbą galite atlikti patys arba jį patikėti mums. Atliekame dalinę ir pilną vidinę bei išorinę angokraščių apdailą. Naudojame tik kokybiškas apdailos priemones.